Strona zawierająca subiektywne spojrzenie na świat.

Polska – Irlandia Północna

To był wspaniały wieczór. Tak poukładanej gry biało – czerwonych
nie widzieliśmy od dawna. Operowanie piłką na połowie rywala, zdominowanie środka pola, nieustępliwe krycie zawodników Irlandii Północnej mogło cieszyć oko każdego kibica. Polacy uparcie wrzucali piłki w pole karne przeciwnika, jednak bezskutecznie. Do przerwy wynik 0:0. Jednak to, co stało się po przerwie uszczęśliwiło zarówno piłkarzy jak i kibiców. W 51. minucie Arkadiusz Milik po ładnej akcji strzelił na 1:0. Mimo licznych akcji końcowy wynik nie uległ zmianie. Prawdziwym bohaterem tego spotkania był Grzegorz Krychowiak, który pracował za dwóch w środku pola, za co został wyróżniony mianem najlepszego piłkarza meczu. Jednak to nie o nim mówiła po meczu cała piłkarska Europa. Bartosz Kapustka został doceniony przez wielu znakomitych osobistości ze świata piłki. Rio Ferdinand – legenda Manchesteru United tak wypowiedział się o niespełna dziewiętnastoletnim piłkarzu: